Menu

Małe wydawnictwo z kartami pocztowymiDzięki pomocy, wsparciu i mobilizacji kilku wspaniałych osób, powstało moje pierwsze małe wydawnictwo z kartami pocztowymi i ogrodowymi haiku. Do wyboru mamy pudełko zawierające składane i pojedyncze karty pocztowe oraz koperty, lub pojedyncze karty z kopertami, do kupienia bez pudełka.

Bardzo dziękuję Wydawnictwu Barbelo za opiekę nad projektem. Dziękuję również Drukarni INTERCARD i Drukarni KiD za pomoc w realizacji pomysłu, a szczególnie dziekuję Kasi i Agnieszce. Wielkie ukłony dla Doroty Łabińskiej za projekt i wsparcie na każdym etapie :-) Dzięki też dla Łukasza Rajcherta za zdjęcia!

Poniżej załączam kilka zdjęć pokazujących jak to wygląda i co zawiera, a ja wszystkim zainteresowanym, chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.

Nakład jest niewielki, cena bardzo przystępna, dlatego serdecznie zapraszam do zakupów :-) Każdego kto chciałby sprawić sobie lub bliskim taki kwiecisty drobiazg, proszę o kontakt na adres mailowy: 100ga@wp.pl
Zestawy i pojedyncze kartki będzie można też nabyć w Vivid Gallery we Wrocławiu. Już niedługo będą też dostępne w kilku innych miejscach.